Kocaeli Life

Yaklaşık 8 yıl Derince Eğitim Araştırma Hastanesi’nde psikoterapist olarak görev yapan Uzm. Dr. Öyküm Bilge Fındık, kendi kliniğini açtı. İzmit Yenişehir Mahallesi Demokrasi Bulvarı No:65/5’te İzmit Psikoterapi Merkezi ile hastalarına hizmet vermeye devam edecek olan Uzm. Dr. Öyküm Bilge Fındık’ı, bu özel açılışta başta eşi Doç. Dr. Orhan Fındık ile ailesi olmak üzere CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Güray Oruç, iş dünyasından çok sayıda isim, sendikacılar, siyasiler, doktorlar ve Öyküm Hanım’ın yakınları yalnız bırakmadı. Çok sayıda davetlinin katıldığı açılış, kokteylle başladı.

TEŞEKKÜR ETTİ

1978 İsveç doğumlu olan ve İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirdikten sonra ihtisasını Maltepe Üniversitesi’nde psikiyatri ana bilim dalında yapan Uzm. Dr. Öyküm Bilge Fındık, 2010 ile 2018 yılları arasında Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev yaptı. Bireysel ve cinsel terapiler üzerine özel çalışmaları bulunan Uzm. Dr. Fındık, çalışmalarını kendi kliniğinde yapmak için İzmit Psikoterapi’yi kurdu. Kısa süre içerisinde ekibini büyütmeyi de düşünen Uzm. Dr. Fındık, kurdele kesimi sırasında yaptığı konuşmasında kendisini yalnız bırakmayan dostlarına ve davetlilere teşekkür etti.

CİNSEL TERAPİ DE VAR

Ardından merkezin açılış kurdelesi protokol üyeleriyle birlikte kesildi. Uzm. Dr. Fındık, 150 metrekarelik alanda psikiyatrik hastalıklar, bireysel psikoterapi, cinsel terapi, bağımlılık tedavileri, EMDR, ve Farmakoterapi (ilaç tedavisi) yapacak.

Kaynak : Kocaeli Life